„Marmoroc“ dangos privalumai ir pranašumai
ENERGETINIO EFEKTYVUMO PADIDINIMAS
Mūsų ir užsienio šalių patirtys rodo, kad vienas efektyviausių energijos taupymo komunaliniame ūkyje problemos sprendimo būdų yra šilumos praradimų per atitvarines pastatų ir statinių konstrukcijas sumažinimas. Termoizoliacinės medžiagos, naudojamos „Marmoroc“ sistemoje, ir sistemos aukštas šiluminio – techninio vientisumo koeficientas leidžia maksimaliai sumažinti šilumos praradimus ir per išorines sienas.
IŠORINIŲ SIENŲ APSAUGA
Eksploatavimo procese pastatų atitvarinės konstrukcijos yra veikiamos nepalankių gamtinių ir technologinių sąlygų. Dėl ko keičiasi konstrukcijų medžiagų pirminės savybės, progresuoja senėjimas ir susidėvėjimas. „Marmoroc“
sistemos apsauginis ekranas kartu su membrana apsaugančia nuo vėjo ir drėgmės, apsaugo išorines sienas bei sistemos termoizoliacinę medžiagą nuo poveikio ir prailgina jų naudojimo laiką.
ARCHITEKTŪRINIS IŠRAIŠKINGUMAS
Plytų mūro struktūra ir galimybė kombinuoti „Marmoroc“ plytelių gausią spalvinę paletę bei jų išorinio paviršiaus faktūrą leidžia kurti nepakartojamus vaizdus ant pastatų fasadų. Be, to galima naudoti įvairių medžiagų dekoratyvinius elementus, taip pat juos derinti su kitomis fasadų sistemomis.
ARCHITEKTŪRINIS IŠRAIŠKINGUMAS
„Marmoroc“ sistemos konstrukcinė schema užtikrina oro tarpo efektyvią ventiliaciją, leidžia naudoti minkštas termoizoliacines medžiagas be apšiltinimo medžiagos mechanizmo (inkarinio) tvirtinimo prie izoliuojaos sienos ir visiškai išlyginti fasado plokštumą. Smulkios plytelės iš marmuro trupinių ir cementinės rišaosios medžiagos, kurių atsparumas šalčiui yra ne mažesnis nei 150 ciklų, naudojamos kaip apsauginis ekranas. Visos sistemos komplekto dalys priskiriamos prie nedegių medžiagų (degumo klasė A). Montuojant sistemą nenaudojami „šlapieji“ procesai, todėl galima vykdyti statybos darbus visus metus.
„Marmoroc“ sistemos privalumai
Apsaugoma pagrindinė pastato siena nuo neigiamo išorinio poveikio
Suteikiama puiki sienų garso izoliacija
Pastato fasadas įgauna puikų vaizdą
Suteikiama gera sienų šiluminė varža
„Maroroc“ plytelės yra pagamintos iš švarių, išvalytų, sutrupintų marmuro trupinių, balto cemento, pigmentų ir vandens
Didelis, B1 klasę atitinkantis atsparumas (sertifikatas 1356/70 SITAC)
Geras išorinės pastato sienos ventiliavimas, kurio dėka siena nebūna drėgna.
Renovuojant pastatus panaikinami sienų paviršių nelygumai
Greitas ir patogus sistemos montavimas ištisus metus
Platus fasado spalvinis pasirinkimas
Sistema sertifikuota SEISMICITY agentūroje ir leidžiama naudoti seisminėse zonose
Sistema ir plytelės idealiai tinka naudoti šaltose vietovėse
Sistema atspari ultravioletiniams spinduliams ir dideliems temperatūrų pokyčiams
Lengvas fasado eksploatavimas, galimybė greitai išmontuoti sudužusią ir pažeistą plytelę ir pakeisti ją nauja.