Oliver Sjölander

AB „Marmoroc“ generalinis direktorius ir patento kūrėjas

Džiaugiuosi turėdaas galimybe pristatyti mūsų įmonę. „Marmoroc“ – įmone turinti ilgą patirtį. Ir sukauptą didelį patyrimą statybų sityje. Įmonė pradėjo savo veiklą 7 – ajį dešimtmetį, kai buvo pradėta fasadų apdailos plytelių pavadintų „Coloroc“, gamyba. XX amžiaus 9 -ajį dešimtmetį gaminiai buvo atnaujinti į jų sudėtį buvo įtrauktas marmuras, dėl to ir įmonė buvo pavadinta „Marmoroc“ vardu.

Šiandien „Marmoroc“ – ne tik fasadų apdailos plytelės, bet ir visa fasadų apdailos sistema, su tvirtinimo konstrukcijomi, net ir papildomu šiltinimu. Savo klientams mes siūlome įsigyti gaminius per įgaliotuosius partnerius, platintojus, nes tik kaip galie pasiūlyti pačią mažiausią kainą ir geriausią aptarnavimą. Mūsų gaminius galima montuoti savo jėgomi, tačiau mes savaime suprantama, siūlome ir mūsų patyrusių montavimo specialistų paslaugas. Mūsų klientai – tai ir įmonės, ir privatūs asmenys iš visos Švedijos. Didesnė mūsų pagaintos produkcijos dalis yra eksportuojama į kitas šalis. Turime partnerių Erstijoje, Rusijoje, Čekijoje, Vokietijoje, LIETUVOJE ir Austrijoje. Mes nuolatos atnaujiname gamybos technologijas, nes tai yra svarbiausias sėkmės garantas

Visų pirma mes įsiklausome į klientų asmeninius poreikius ir pageiavimus, kad galėtume suteikti kuo geresnės kokybės paslaugas. Mūsų siekis – tobilinti įmonė ir plėsti ją teigiama kryptimi atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

Jeigu Jūs ieškote ateities fasado apdailos medžiagų ir norite jas turėti jau šiandien, esate teisingame kelyje. Mūsų gaminiai yra kruopščiai išbandyti ir tinka tiek mažiems, seniem pastatams, tiek ir naujausioms statyboms.

Nedvejodami kreipkitės į mus Lietuvoje!

Vienintelis švedų kompanijos „Marmoroc“ įgaliotas atstovas Lietuvoje – diplomuotas inžinieriu statybininkas Remigijus Gasparavičius