Mūsų misija

Kiekvienas mūsų namas Lietuvos mieste, kaime ar gyvenvietėje turi savo istoriją. Vieni jų skaičiuoja dešimtis, kiti dar ir žymiai daugiau metų. Kuo senesnis namas, tuo daugiau jam reikia dėmėsio ir priežiūros. Žmonės nori gyventi savo namuose, kurie būtų tvarkingi ir šilti, tačiau daugelis Lietuvos gyventojų gyvena daugiabučiuose namuose, kurie buvo pastatyti sovietiniais laikais. Šiais laikais daugelis jų negali suteikti pilnavertiško ir šiuolaikiško šilumos komforto standartų. Tuo, kad Jūs galėtumėte gyventi šiltuose ir techniškai tvarkinguose namuose, tereikia tik Jūsų noro ir pastangų, nes susikūrusios bendrijos gali pačios spręsti savo gyvenamųjų namų klausimus.

Mes – UAB Marmorokas pasiruošė jums padėti modernizuojant Jūsų gyvenamus namus tiek daugiabučius, tiek ir individualius namus.

UAB Marmorokas, kas mes?

UAB Marmorokas – oficialus švedų kompanijos „MRMOROC“ AB atstovas Lietuvoje. Per savo veiklą Lietuvoje siekiančią jau daugiau nei 20 metų mes perteikiame sukauptą patirtį ir garantuotą kokybę savo atliktuose darbuose! Nuo 1994 m. Lietuvoje yra vykdoma ventiliuojamųjų „Marmoroc“ sistemos fasadų platinimo veikla. Medžiagų pristatymas vykdomas pagal pasirašytas sutartis ir grafikus.

Mūsų platinama ir darbuose naudojama „Marmoroc“ produkcija, tai švedų sukurta ir užpatentuota vedinamų fasadų sistema skirta tiek senų pastatų renovacijai, tiek ir naujai statybai. Sistema išbandyta ir naudojama daugiau nei 20 pasaulio šalių. Konstrukcija patvirtinta ir atitinka Švedijos BOVERKET instituto reikalavimus.


Atsparumas ugniai

Atsparumas kritulių poveikiui

Atsparumas poslinkiams iš vidinės pusės

Turi efektyvią ventiliacinę oro erdvę

Neleidžia susidaryti šalčio bei drėgmės taškams

Didelis, B1 klasę atitinkantis atsparumas (sertifikatas 1356/70 SITAC)

Norime pabrėžti, jog UAB Marmorokas – yra vienintelis oficialus ir sertifikuotas įgaliotasis švedų kompanijos „MARMOROC“ AB atstovas Lietuvoje. Oficialų mūsų kompanijos sertifikatą galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą. Taip pat visus oficialius įgaliotinius galite rasti švedų kompanijos AB „MARMOROC“ oficialioje internetinėje svetainėje www.marmoroc.com .

Kur mus rasti? Įmonės informacija
UAB, MARMOROKAS
Miestas ŠIAULIAI
Adresas Vytauto g. 219-6
Telefonas +370 687 46555
El. paštas gasparavicius.r@gmail.com
Įmonės kodas 145399786
PVM kodas 453997811