Apdailos plytelės MARMOROC.nordic
Spalvoto betono plytelės su vandeniui atspariu sluoksniu skirtos naujoms biurų, mokyklų, daugiabučių, nuosavų namų ir kitų pastatų statyboms bei renovacijai. Kompleksinė fasado sistema pritaikyta fasado išorei apšiltinti. Patvirtinta „Sitac“ pagal BBR straipsnius 6:532, 5:63, 5:631 ir BKR 2:111 skyrių (sertifikatas Nr 1356/70).
PRODUKTO APRAŠYMAS
Fasadinės plytelės pagamintos iš smulkinto marmuro, balto cemento ir dažų pigmento. Plytelės įkabinamos į cinkuoto plieno dažytos skardos profilius (sandarinimo medžiagų ir tvirtinimo nereikia). Pažeistas atskiras plyteles paprasta pakeisti.
Matmenys
Ilgis įprasa plytelė 600 mm
Statybinis aukštis 200 mm
Storis 28 ir 32 mm
Statybiniai matmenys apie 48 mm įskaitant montavimo profilį ir 20 mm oro tarpą
Masė Plytelė su montavimo profiliais sveria apie 42-48 kg/m²
IŠVAIZDA
Plytelių pirminė medžiaga yra baltos spalvos, o įvairius pigmentus ir dažus paviršiui dažyti galima užsakyti iš NCS ir RAL spalvų paletės. Yra apie 20 standartinių spalvų. Paviršius lygus arba truputį grublėtas. Plytelės tvirtinamos tiesiomis vertikaliomis (langeliais) arba pasikeičiančiomis vertikaliomis siūlėmis. Lengvai galima sudaryti įvairių spalvų fasado piešinį. Plytelės montuojamos su 2 – 20 mm storio vertikaliomis siūlėmis.
NURODYMAI PROJEKTAVIUI
Tvirtinimo profiliai tvirtinami varžtais tiesiai prie esančių sienų konstrukcijų. Tvirtinimo profiliais tarp plytelių ir sienos sudaromas 20 mm oro tarpas. Darant papildomą apšiltinimą, ontuojami specialūs cinkuotos skardos distanciniai profiliai ir konsolės, leidžiančios dėti net 220 mm storio šiltinimo sluoksnį. Į fasado sistemos komplektą įeina jungiamieji profiliai aplink langus, duris, cokolį palėpes ir ventiliacines plokštes grynam orui patekti. Fasado sistema yra pripažinta tinkama ne didesniems nei 100 metrų aukščio pastatams. ontavio instrukcijas ir brėžinių deales langų, durų, palėpių, cijikui ur janoų apdailai galima užsisakyti.