Apdailos plytelės MARMOROC.baltic
Spalvoto betono plytelės su vandeniui atspariu sluoksniu skirtos naujoms daugiabučių namų, nuosavų namų, biurų ir kitų pastatų statyboms bei renovacijai. Kompleksinė fasado sistea pritaikyta papildomai izoliacijai. Patvirtinta „Sitac“ pagal BBR straipsnius 6:532, 5:63, 5:631 ir BKR 2:111 skyrių (sertifikatas Nr 1356/70).
PRODUKTO APRAŠYMAS
Fasadinės plytelės pagamintos iš smulkinto marmuro, balto cemento ir dažų pigento. Plytelės įkabinamos į cinkuoto plieno skardos profilius ()sandarinimo medžiagų ir tvirtinimo nereikia). Pažeistas atskiras plyteles paprasta pakeisti.
Matmenys
Ilgis įprasa plytelė 300 ir 600 mm
Statybinis aukštis 100 mm
Storis 25 mm
Fasadinių plytelių statybiniai matmenys, įskaitant montavimo profilius yra apie 40 mm.
Masė Plytelė su monavimo profiliais sveria apie 34 kg/m²
IŠVAIZDA
Plytelės gaminamos iš dažytos medžiagos. Yra keletas standartinių spalvų, specialias spalvas reikia užsakyti. Paviršius lygus arba truputį grūdėtas. Plytelės tvirtinamos tiesiomis siūlėmis arba pagal fasadą. Lengvai galima sudaryti įvairių spalvų fasado piešinį.
NURODYMAI PROJEKTAVIUI
Tvirtinio profiliai tvirtinami varžtais arba vinimis tiesiai prie pagrindo. Tvirtinimo profiliais tarp plytelių ir sienos sudaromas 15 mm oro tarpais. Darant papildomą apšiltinimą, montuojami specialūs cinkuotos skardos distanciniai profiliai, dedama apšiltinimo medžiaga. Fasado sistea yra pripažinta tinkama ne didesniems nei 100 metrų aukščio pastatams. Montavimo instrukcijas ir brėžinių detales langų, durų, palėpių, cokolio ir kampų apdailai galima užsisakyti.